Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stáj Dromy

Stáj Dromy - útulek týraných koní

 

Stáj Dromy poskytuje domov koním v nouzi, koním starým, nechtěným nebo týraným. Jsme již přes dvacet let pevnou součástí soukromého útulku pro psy a jiná zvířata Interpespenzion Brno. Koníci v útulku nejsou nabízení k osvojení.

 
Naše stáj umožňuje exkurze pro školy či jiné organizované skupiny např. dětské domovy. Pro širokou veřejnost nabízíme možnost svezení na koních, vyjížďky do okolí. Zaměřujeme se převážně na děti, či např. vozíčkáře. Dokážeme poskytnout rady týkající se koní, ať už jde o témata týkající se pořízení koně, péče o koně, zdravotní otázky spjaté s chovem koní apod. Zájemci si mohou u nás koníka pronajmout, aby se naučili vše, co je potřeba vědět, než si pořídí vlastního.
 
Do budoucna plánujeme rozšířit naše aktivity (pořádání kurzů s koňmi, jízda kočárem taženým dvojspřežím např. na svatby, aj.).

 

Klub stáje Dromy

Při naší stáji provozujeme Klub stáje Dromy. Klub se zabývá výchovou mládeže. Členové se učí pracovat s týranými a problémovými zvířaty. Vyučují se základy jezdecké dovednosti a základy veterinární péče. Členství v klubu je podmíněno pravidelnou docházkou. Na předchozích zkušenostech s koňmi naopak nezáleží. Vše vás naučíme. Do klubu se tedy může přihlásit kdokoli, kdo má opravdový zájem o koně a nebojí se práce kolem, která s péčí o koně samozřejmě souvisí. Více informací získáte telefonicky na čísle 603 331 909, na emailové adrese stajdromy@seznam.cz, nebo na facebookové stránce https://www.facebook.com/StajDromy/.

 

Aktualizace

Opět přijímáme nové členy klubu při stáji Dromy.

 

 

Obrazek

 

Obrazek

 

 

 

Příspěvky

Koně v útulku

 
4. 12. 2009 | Rubrika: Stáj Dromy

Bobík

 
22. 9. 2007 | Rubrika: Stáj Dromy
 


Poslední fotografie


Facebook

givt


Archiv

Kalendář
<< červen >>
<< 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30