Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Nina

narozena 16.2.2014

Odložená fenka německého ohaře krátkosrstého. Momentálně v léčení. Adopce bude možná po dokončení léčby, odhadem koncem února 2022.

Nina NOK

 

ohařka Nina

 

Bobina

7 let

Fenka německého ovčáka. Momentálně v léčení. Adopce bude možná po dokončení léčby, odhadem koncem února 2022.

 

NO Bobina

 

Erna

2 roky

k virtuální adopci

Fenka německého ovčáka, které se nikdo nikdy nevěnoval. Nic nezná a všeho se bojí. Je bohužel velmi asociální. Z toho důvodu ji zatím nabízíme pouze k virtuální adopci. Do nového domova by mohla jít jen k opravdu zkušenému kynologovi, který má s podobnými psy zkušenosti, uměl by s ní pracovat a naučil by jí, jak se chovat v běžných situacích.

Erna fenka NO

 

 

Juno

8 let

pouze k virtuální adopci

Juno je čistokrevný německý ovčák narozený v červenci 2012. Po smrti své milované paničky byl prostřednictvím inzerátů nabídnout nějakému zájemci. K nám do útulku se dostal prostřednictvím pána, který si ho na tento inzerát odvezl domů a vzhledem k tomu, že se během jednoho dne nějak neshodli, přivedl ho do našeho útulku s tím, že ho nemůže mít. Juno je milý pes, vděčný za pohlazeni. Během krátké doby se ale bohužel ukázalo, že má vážný zdravotní problém. Po absolvování mnoha vyšetření vyšlo najevo, že musel v předešlé době prodělat boreliozu. Potřebuje dietní jídlo, dietní granule a hlavně léky, které jsou poměrně drahé. Proto pro svůj další život potřebuje pomoc hodných lidí.

 

Juno profil

img_0497.jpg

Juno v zimě

něměcký ovčák Juno

NO Juno

 

Nero

7 let

pouze k virtuální adopci

Nero je rovněž čistokrevný německý ovčák, pracovní linie. Jedná se o pejska vykastrovaného, ale přesto je stále hodně aktivní. Trpí zažívacími problémy, přičemž při vyšetření se zjistilo, že příčinou jeho problémů je zánět slinivky břišní. Potřebuje vařenou stravu nebo dietní konzervy, které jsou velmi nákladné. Rovněž prosíme o finanční pomoc na jeho léky a dietu. Rád chodí na procházky, ale ne vždycky je ve své “kůži”.

NO Nero

 

 

 

 
 


Poslední fotografie


Facebook

Archiv

Kalendář
<< leden >>
<< 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31