Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podpořte nás
 
Útulek Interpespenzion žije pouze ze sponzorských darů a darů od drobných dárců. Díky těmto hodným lidem může útulek přežít. Děkujeme Vám!
Za peníze, které dostáváme, můžeme nakoupit granule u výrobců za výrobní ceny, které jsou podstatně nižší než ceny maloobchodní.

Přesto se nám ale finančních darů nedostává. Staráme se totiž mimo jiné i o staré a postižené pejsky, které necháváme v útulku v klidu dožívat v tzv. "Domově důchodců". Se stářím však přicházejí zdravotní problémy. Pejsci potřebují léky na povzbuzení činnosti srdce, na klouby, speciální dietní stavu. Se zdražením léků (např. FORTEKOR lék na povzbuzení činnosti na měsíc pro malého pejska stojí 350,-Kč).

Tento problém se vztahuje také na koníky. Jsou to už kluci v letech, které jejich bývalí majitelé nechtěli, nebo nemohli z různých důvodů mít. Jenom okovat tyto důchodce min.4x do roka za sponzorskou cenu stojí 2 500,- Kč x 4. Ale jsou hodní, vděční a milí. Přijďte se na ně podívatsmiley

Aktuálně naléhavě potřebujeme krmivo pro naše nejstarší a nemocné pejsky se speciální dietou, konkrétně granule Royal Canin Mini Adult 8+, které se osvědčily pro podporu jejich zdravotního stavu.

V souvislosti s letním obdobím a hojným výskytem klíšťat dále pro naše pejsky potřebujeme antiparazitní obojky, např. značky Foresto, Killtix, Scalibur.

 

Pro naše zvířátka stále potřebujeme:

- krmivo: granule, konzervy, tvrdé pečivo pro koně, pamlsky..../
 

 

Pro útulek koní týraných koní - stáj Dromy navíc potřebujeme:
 
- seno, slámu, oves, ječmen, ovesný šrot, kukuřici nebo kukuřičný šrot, krmnou řepu, zelené krmení, piliny na podestýlku...

 

Dary můžete přivést každý den, týraná a opuštěná zvířátka vám budou vděčna. Děkujeme!

Změna banky: číslo účtu zůstalo stejné, změnil se pouze kód banky.

Finanční dary prosím posílejte na č.ú.: 203144995/2010

 

 
 


Poslední fotografie


Facebook

Archiv

Kalendář
<< červenec >>
<< 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31