Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

My už bydlíme...

Tady najdete pejsky, kteří dostali druhou šanci :-) Lidem, kteří se teď o ně starají z celého srdce děkujeme ...více v celém příspěvku.

Také prosíme majitelé, kteří mají od nás pejska, aby nám napsali, jak se pejsek má a poslali foto /zveřejníme v sekci Dopisy od majitelů/

article preview

 

Tygřík

NAŠEL DOMOV V LISTOPADU

kocour tygřík

kocourek Tygřík

Bingo

cca 2 roky

Pejsek byl nalezen bez pánečka. Čekali jsme, zda se ozve majitel, ale nikdo ho nehledá, tak ho nabízíme k adopci. Je to nádherný, černý pes s bílou náprsenkou, atletické postavy. Má sílu a energie na rozdávání. Je to aktivní mlaďoch, který k sobě potřebuje stejně aktivní pánečky. Umí podávat pac :)

Na Binga se konečně usmálo štěstí a po dlouhém čekání se i on dočkal nového domova! Máme velkou radost!smiley

 

NAŠEL DOMOV V LISTOPADU 

 

bingo_01.jpg

 

 

Dag

cca 11 a více

pouze k virtuální adopci

Starý labrador, který se do útulku dostal po smrti majitelky a rodina se o něho nechtěla starat. Pejsek už neslyší, špatně vidí a hlavně špatně chodí. Jinak je to moc hodný pejsek, snáší se s ostatními, nic už neřeší a miluje lidi. Je to takový ocásek, ťapká, co to jde smiley  V útulku si rychle zvykl a poměrně se tu zabydlel, proto už je nabízen pouze k virtuální adopci. Vzhledem k jeho věku by u něj totiž případné stěhování do nového domova mohlo vyvolat zbytečný stres, čehož už bychom ho chtěli ušetřit. Často se pohybuje po areálu, tak je šance, že se při návštěvě útulku potkáte:)

dag06.jpg dag03.jpg

dag02.jpg

 

Flíček

NAŠEL DOMOV V LISTOPADU

černý kocour

kocour Flíček

 

Bonifác

cca 5 měsíců

Hledáme domov pro posledního ze 3 nalezených kocourků. Bráškové už mají nový domov, Bonifác na ten svůj stále čeká..

 

kocourek Bonifác

kocour Bonifác

kocourek Bonifác hlava

 

Morče

NAŠLO DOMOV V ŘÍJNU

morčátko

 

morče

 

Jack

cca 5 let

NAŠEL DOMOV V ŘÍJNU

Pejsek se dostal do útulku z rodinných důvodů. V rodině byl zvyklý na děti. Z počátku bývá k cizím lidem nedůvěřivý, ale jakmile si zvykne, je to mazel.

 

jack_003.jpg

jack_001.jpg

 

Benži

cca 10 let

NAŠEL DOMOV V ZÁŘÍ

Pejsek žil uvázaný na provaze, odkud se ho podařilo lidem, kterým nebyl osud pejska lhostejný, odebrat. Pejsek je střední velikosti, zatím se bojí, ale za chvíli se osmělil a přišel si pro piškotek.Je hubený, až se vykrmí, tak z něho bude krásný psí kluk.
Benži se po pár dnech začíná osmělovat a už se nechá pohladit a pochovat, jen je pořád ve střehu. Leká se při prudším pohybu nebo hlasitém zvuku, nevíme co všechno si musel prožít, ale už se začíná pomalu radovat ze života.

Bohužel předešlý život ho natolik poznamenal, že má zkratkovité jednání a může na člověka vystartovat a napadnout ho. Většinu času je milý a mazlivý, ale pak se mu něco v hlavičce sepne a na určitý dotyk, který mu něco připomene z minulého bydliště, reaguje neadekvátně. To bohužel stěžuje jeho adopci, mohl by jít pouze k člověku, který se zabývá převýchovou psů a uměl by s takovým pejsek pracovat.

 

p6271526.jpgp6271522.jpg

 

Pankrác

NAŠEL DOMOV V ZÁŘÍ

kocourek Pankrác

 

Servác

NAŠEL DOMOV V SRPNU

kocourek Servác

 

Spajk

cca 1 rok

NAŠEL DOMOV V SRPNU

 

spajk1.jpg

Spajk

štěněčí kluk Spajk

psí kluk Spajk

spajk2.jpg

 

 

Šedík

cca 5 let

Tento maličký, odhadem pětiletý kříženec, byl nalezen uvázaný na ulici Francouzská v Brně. Je to mazlík a neposeda.

NAŠEL DOMOV V SRPNU

 

bor02989.jpgbor02984.jpg

 

Kája

cca 10 měsíců

Kája, nalezený pejsek, malý kříženec. Vhodný do bytu.

NAŠEL DOMOV V SRPNU

 

kříženec Kája

kaja05

kaja02

kaja03

kaja06.jpg

kaja08.jpg

kaja10.jpg

 

 

Béďa

5 let

 

NAŠEL DOMOV V SRPNU

bor03056--2-.jpg

X kokršpaněl Béďa

 

 

Bubák

cca 2 roky

Kříženec možná velšteriéra. Pejsek se do útulku dostal od majitele, který ho již nechtěl. Původně si Bubáčka vzal z jiného útulku (útulek byl vyrozuměn), ale po cca 4 měsících zjistil, že to není pejsek vhodný do bytu. Bubáčka doporučejeme spíše na dvorek s přístupem dovnitř. Je hodně temperamentní a rád si zaštěká, především na ostatní pejsky. K lidem je ale moc hodný, hodil by se do rodiny, kde nebude další zvířátko.  Na vodítku je zpočátku trochu torpédo, ale to proto, že se těší ven stejně jako většina pejsků v útulku. Na zavolání přijde a zvládne být i chvíli v klidu:) S pravidelnou dávkou pohybu to bude fajn společník, který bude šťastný za nový domovsmiley Když ho naučíte, mohl by to být fajn parťák na běhání, protože očividně běhá rád:)

NAŠEL DOMOV V SRPNU

 

Bubáček

bubák v postoji

ostříhaný Buba

bubak01.jpg bubak02.jpgbubak02.jpg

p3190973.jpgp6181085.jpg

 

 

Mikeš

NAŠEL DOMOV V ČERVENCI

 

mikes.jpg

mikes2.jpg

 

Koťátka

 

V seníku byla nalezená kočičí máma s pěti černými koťátky. Ta si nyní svoje kočičí miminka náležitě hlídá v poskytnutém pelíšku. Z toho důvodu nebylo možné a ani vhodné je prozatím všechny nafotit. Odhadovaný věk koťátek je cca 2 týdny (k 1. májovému víkendu), jsou tedy opravdu maličká a momentálně potřebují jen klid a bezpečné útočiště. To mají nyní zajištěné u nás. Jakmile ale budou připravená k odběru, tj. zhruba kolem poloviny června, budou moc, moc vděčná za nový domovheart

VŠECHNA NAŠLA DOMOV V LÉTĚ 2020 smiley

 

Kotatko_2

Kotatko_1

 

Dan

cca 7 měsíců

Béžový pejsek Dan se k nám dostal od paní, která přecenila své síly. Je to skákavý, temperamentní kluk. Velikosti v dospělosti by měla být tak po kolena.  Není vhodný ke kočičkám, prý je kousal. Spíše si myslíme, že si chtěl hrát, ale kočičkám to bylo nepříjemné. Nedoporučujeme ho ani k dalším drobným zvířátkům, jako jsou např. králíci,  morčata, apod. Dan hledá především trpělivou rodinu, která ho všemu naučí a bude mít pochopení pro jeho temperament. Na vodítku se mu zatím moc nelíbí. Nejlépe by mu bylo v rodinném domku s přístupem na zahradu, kde by se mohl v bezpečí vyběhat.

NAŠEL DOMOV V KVĚTNU

 

štěně Danbéžové štěňátko Dan

 

Jackie

nar. 28. 9. 2019

Černá kříženka, která byla koupena jako štěně labradora (už několikátý případ), ale samozřejmě jak začala růst, tak je vidět, že labrador to opravdu není a tak skončila v útulku. Je to akční štěně, zatím moc neumí, bude ráda za aktivní rodinu, která se jí bude věnovat a vše ji naučí.

NAŠLA DOMOV V KVĚTNU

 

p2181233.jpgjessie01.jpg

 

 

Kolombo

cca 5let

Černý pejsek s bílou náprsenkou byl uvázaný před útulkem. Moc touží po společnosti člověka. Sice trochu štěká, ale to především, když nás vítá. Potřeboval by pánečky, kteří by se mu věnovali a měli ho rádi. V útulku je mu smutno..sad

NAŠEL DOMOV V KVĚTNU

 

colombo_01.jpg bor03190.jpg

 

 

Tedy

cca 1 rok

Akční, střapaté štěňátko se do útulku dostalo z vážných rodinných důvodů. Potřebuje co nejdříve stabilní rodinu, kde bude parťákem po celý život.

NAŠEL DOMOV V KVĚTNU

 

 

pa151182.jpg

 

Rex

cca 3roky

Pejsek pochází z útulku Jimlín, kde byl adoptovaný jako štěně. Po dvou letech ho majitelé dali někomu jinému, bohužel paní psa nezvládala, a tak skončil u nás. Pejsek je zatím ostrý, nedůvěřivý, práce s ním vyžaduje ostražitost. Uvidíme časem, zda se zklidní.

NAŠEL DOMOV V BŘEZNU

bor03004.jpg

 

Frona

cca 12 let

Papírová fenečka, o kterou se majitel dřív staral, chodil s ní i na výstavy, ale pak nastoupil démon alkohol a holčička přišla o domov.

NAŠLA DOMOV V BŘEZNU

Frona.jpg

 

 

Rostík

Kluk-štěňátko žíhané, hladký kožíšek, velikosti jezevčíka.

NAŠEL DOMOV V BŘEZNU

 

Rostik

 

 

Puclík

cca 3 roky (kastrovaný)

Mouratý kocourek, který se objevil na místě, kde krmíme venkovní kočičky. Je to malý chlapeček, který by si měl užívat lidskou náruč a ne bojovat venku o přežití. Zatím se trochu bojí, ale od ošetřovatelky se již nechal pohladit a pochovat.

Kocourek je vhodný do klidné rodiny bez dětí. Rád si přijde pro pohlazení, drcá o člověka hlavičkou, ale stále je trochu lekavý. Bude potřebovat pánečky, kteří již nějaké zkušenosti s kočičkami mají a dají Puclíkovi dostatek času, aby si v novém domově zvykl. Je zvyklý na ostatní kočičky, určitě by nějakého hodného kočičího kamaráda přivítal.

NAŠEL DOMOV V ÚNORU

 

Puclík.jpg

 

 

Jack

cca 6let

Pejsek se k nám dostal po zemřelém majiteli, ze začátku byl vystrašený, tedˇsi moc rád přijde pro pohlazení. Není vhodný k jiným zvířatům, doma mu bude nejlépe jako jedináčkovi. Je moc smutný potřeboval by pána jen pro sebe, útulek mu nesvědčí, je vděčný, když se mu věnujeme.

NAŠEL DOMOV V ÚNORU

p9251168.jpg

 

Béďa

cca 5let

Střední kříženec zřejmě kokršpaněla. Kontaktní a akční kluk, jen nezná moc povely. Nalezen v Lipovci u Blanska. Hledal se majitel, ale nikdo ho nepostrádal, proto byl převezen do útulku.

p5141058.jpg

 

Koťátka

cca 6 týdnů (4kluci a 1 holčička)

Koťátka byla vyhozená před útulkem v textilním sáčku. Jsou celá promrzlá, hladová a vyděšená. Měla být ještě u maminky, snad to zvládnou.

VŠECHNA NAŠLA DOMOV V LEDNU

pc101214.jpg

 

Robík

3-4 roky

Kříženec drsnosrstého jezevčíka, nalezen v zahradách v Brně-Černovicích. Temperamentní kluk, byl nalezen spolu s fenečkou a štěňátky.

NAŠEL DOMOV V LEDNU

p9031131.jpg

 

Renatka

Holčička-štěňátko rezavé barvy velikosti jezevčíka

NAŠLA DOMOV V LEDNU

pc101206.jpg

 

Ráďa

Kluk-štěňátko rezavé barvy, hladký kožíšek.

NAŠEL DOMOV V PROSINCI

p9031137.jpg

 

Luisa

cca 1rok

NAŠLA DOMOV V LISTOPADU

p6041061.jpg

 

Alan

cca 11let

Starý pejsek co obětavě hlídal firmu a na stará kolena se stal nežádoucím. Majitel ho chtěl utratit nebo dát do útulku, a tak Alánek skončil u nás. Je to hodný pejsek, ale moc smutný.

NAŠEL DOMOV V LISTOPADU

pa151181.jpg

 

Čertík

cca 1,5 roku.

Pejsek k nám dostal od majitelů, kde doma sloužil jako hračka pro dítě. byl hodně vystresovaný, děti stále nemusí. U nás se již zklidnil, je to mazlivý, chovací kluk, budeme pro něho hledat domov v bytě, v klidnější rodině bez dětí. Četík má ledvinovou dietu, bude potřebovat krmit speciálními granulkami, jinak nemá žádné omezení.

NAŠEL DOMOV V LISTOPADU

pa090924.jpg

 

Siky

cca 4roky

Perská činčila

Kočička se k nám dostala jako dědictví s tím, že si ji později vyzvednou. Noví majitelé bohužel přestali komunikovat, a tak kočičku nabízíme k adopci. Z útulku je vystresovaná, zatím s námi nemluví, syčí a syčí.

NAŠLA DOMOV V ŘÍJNU

 

p9171144.jpg

 

Bruno

cca 4měsíce

Štěňátka jsou umazlená, akční, touží po člověku a jeho hlazení. Noví majitelé musí počítat, že zatím nic neumí a musí je všemu naučit.

NAŠEL DOMOV V ŘÍJNU

pa011178.jpg

 

Barborka

cca 4měsíce

Kříženka, předpokládáme, že v dospělosti bude střední velikosti. Našla se vyhozená se svými sourozenci na poli u silnice.

NAŠLA DOMOV V ŘÍJNU

pa011174.jpg

 

Azor

cca 8-10let

Malý kříženec jezevčíka a pudla se do útulku dostal po smrti majitele. Je zatím ze všeho vyděšený a nešťastný, ale je jinak hodný.

NAŠEL DOMOV V ŘÍJNU

 

p6041074.jpg

 

Břéťa

cca 3měsíce
NAŠEL DOMOV V ŘÍJNU

pa011172.jpg

 

Renatka

Holčička-štěňátko žíhané, trochu chlupatý kožíšek.

Nalezena se svými rodiči a sourozenci v zahrádkářské kolonii.

NAŠLA DOMOV V ŘÍJNU

p9031132.jpg

 

Kira

cca 7let

Kira je chlupatá kříženka, která už o svůj domov přišla 2x. Pro holčičku hledáme klidný domov bez dětí. Na nového pánečka si musí zvyknout, pak je mazlivá a chovací, miluje aportování balónků

NAŠLA DOMOV V SRPNU

p3190970.jpg

 

Bad

cca 6měsíců

Našlo se štěně labradorského retrívra nebo jeho křížence v okolí Velké ceny Brna. Je to veselý, hravý kluk, který se rád mazlí.

NAŠEL DOMOV V SRPNU

 

p5011028.jpg

 

Dak

cca 6let

Větší kříženec. Dak chodil se svým pánečkem po Husovicích, byla to nerozlučná dvojka, bohužel pán skončil v nemocnici a už se nebude moct o pejska starat.

Dak je hodný kluk, byl zvyklý v bytě, byli s pánečkem neustále spolu a teď nechápe proč je někde jinde. Hledáme pro něho hodného pánečka, kterému bude skvělým parťákem.

NAŠEL DOMOV V ČERVENCI

p4161016.jpg

 

Ivoš

cca 5let

Větší kříženec se k nám dostal z vážných rodinných důvodů. Je zvyklý na byt i zahrádku, ale nejlépe mu bude v domečku s bydlením uvnitř. Je to hodný pejsek, zatím je smutný, ale snad si zvykne a brzy najde domov.

NAŠEL DOMOV V ČERVENCI

p6041063.jpg

 

Baylie

cca 1,5roku

Kříženka jezevčíka s něčím bílým, je to mladá holčička, zatím opatrná. Do útulku se dostala od pánů, kteří se stěhovali do zahraničí. Měli pro fenečku zajištěný nový domov, který byl nakonec těsně před odjezdem zrušen, a tak se Baylie ocitla v útulku. Hledáme pro holčičku nový domov, kde buou mít ze začátku trošku trpělivost, než si zvykne, zatím se bojí.

NAŠLA DOMOV V ČERVENCI

p7021090.jpg

 

Jack a Dášenka

cca 10let

Jack je bílý s barevným ouškem, Dášenka je barevná holčička.

Pejsci jsou sourozenci a do útulku se dostali jako součást exekuce domu, kde je nový majitel nechtěl. Jsou akční, do adopce mohou jít spolu nebo nejdříve musí jít Jack, protože je na své sestřičce hodně závislý.

NAŠLI DOMOV V ČERVENCI

49662903_2182373728690147_3080459366277578752_n.jpg

50069597_585776238537782_5521574152890220544_n.jpg

 

Bobík

cca 4roky

Pejsek pobíhal na křižovatce v České u Brna, informován veterinář, pejska nezná a nikdo se zatím nepřihlásil. Bobík je akční pejsek, který je neustále v pohybu, s fenečkami vychází. Pro pejska hledáme rodinu, která se mu bude věnovat a bude ho mít ráda.

NAŠEL DOMOV V KVĚTNU

49623483_529671174186955_3000706767098216448_n.jpg

 

Fany

cca 4roky

Malá kříženka, které zemřela panička. Zatím je vyděšená, bojí se velkého množství pejsků, je pro ni šok, že se z teplého pelíšku dostala do útulku. Jinak je to hodná holčička, potřebovala by co nejdříve najít nový domov u hodných lidí.

NAŠLA DOMOV V KVĚTNU

p5141053.jpg

 

Sněhurka

(kastrovaná)

Malinkatá holčička špice, kterou její majitelé přivázali před útulkem a odjeli.

Milá, mazlivá, toužící po hlazení a mazlení.

NAŠLA DOMOV V KVĚTNU

p4021000.jpg

 

Max

cca 4roky

Maxík je kastrovaný jack russell teriér, který se do útulku dostal pro vážnou nemoc majitelky. Je to hodný  pejsek, který je zatím hodně smutný. Moc by si přál hodného pánečka, aby nemusel být zavřený v kotci a mohl si užívat hlazení a mazlení.

NAŠEL DOMOV V DUBNU

p3190979.jpg

 

Matýsek

cca 8 měsíců

Jedno ze tří koťátek z krabice vyhozené před útulkem. Je to mazlivý a uvrněný chlapeček. Hledáme pro něj domov u hodných lidí, pouze do bytu, NE jako venkovní kočku, NE jako hračku pro děti, tam, kde ví, že kočička ka se může dožít 15-ti i více let, s podmínkou kastrace ve vhodném věku.

NAŠEL DOMOV V BŘEZNU

p6190753.jpg

David

Našel se v Brně Kohoutovicích, hledá se majitel.

Majitelka a ani příbuzní nemají o pejska zájem, proto nabízíme Davídka k adopci.je vysoký po kolena, s hlsdkou srstí, určitě mu bude lépe doma než venku v kotci.

NAŠEL DOMOV V BŘEZNU

49373586_235892993973636_816979358966087680_n.jpg

 

Berta

kříženka dobrmana a ovčáka.

NAŠLA DOMOV V LEDNU

49896109_236634013919037_7125769718123724800_n.jpg

 

Mareček

cca 7 měsíců

Jedno ze tří koťátek z krabice vyhozené před útulkem. Je to mazlivý a uvrněný chlapeček. Hledáme pro něj domov u hodných lidí, pouze do bytu, NE jako venkovní kočku, NE jako hračku pro děti, tam, kde ví, že kočička ka se může dožít 15-ti i více let, s podmínkou kastrace ve vhodném věku.

NAŠEL DOMOV V LEDNU

p6190750.jpg

 

Baucys

cca 10let

Malý pudlík, který se do útulku dostal s poškozenou čelistí, dírou se mu dostávalo jídlo do nosu a uší a vznikl těžký zánět. Podstoupil plastiku čelisti, pejsek vše zvládl a už běhá s kamarády. Baucys je starší pejsek, má své nálady, když se mu něco nelíbí trochu brumlá, může se i ohnat. Hledáme mu klidný domov u starších lidí.

NAŠEL DOMOV V PROSINCI

obraz0078.jpg

 

Lumpík

cca 2měsíce

Lumpík byl nalezen v krabici na dálnici, kde se někdo takto zbavil štěňátek. Jeho sourozenci již našli domov, také pro Lumpíka hledáme tu správnou rodinu, kde ho budou mít rádi. Je to veselé, hravé štěňátko, které se teprve učí čistotnosti, proto pro něho hledáme trpělivé pánečky, kteří ví, co to obnáší vychovávat takto malého rošťáčka.

NAŠEL DOMOV V LISTOPADU

pa240930.jpg

Nela

cca 4roky (kastrovaná)

Nela je černá fenečka howavarta, která se do útulku dostala ze sociálních důvodů majitelky. Je hodná, zatím se rozkoukává, hledáme pro ni zodpovědné pánečky, kteří ví co toto plemeno potřebuje a poskytnou Nele již trvalý domov. není vhodná k fenám, psy si vybírá. Podmínkou adopce je zaplacení kastrace.

NAŠLA DOMOV V LISTOPADU

p8070850.jpg

 

Tomík

cca 5-6let

Hodný pejsek se smutným osudem. Panička musela odejít do Domova důchodců a o pejska se neměl kdo postarat. Pro Tomíka hledáme nový domov, kde by ho měli rádi a poskytli mu vše to, co pejsek potřebuje a již napořád.

NAŠEL DOMOV V SRPNU

p6190795.jpg

Čert

cca 15 měsíců

Kříženec fouska, je to velmi temperamentní pejsek, který potřebuje správné vedení a aktivní pánečky, aby usměrnili jeho neutuchající temperament.

NAŠEL DOMOV V SRPNU

p7100824.jpg

 

Rocky

cca 4 roky

Samojed, který se dostal do útulku od majitelky, která ho již nezvládala. Pejsek je HLUCHÝ, potřebuje zkušeného pánečka, který si poradí s jeho hendikepem a temperamentem. Je vhodný na dobře zabezpečenou zahradu, ale s úzkým kontaktem na člověka, nejlépe bez dětí.

NAŠEL DOMOV V SRPNU

p7100818.jpg

 

Macík

cca 4roky  (kastrovaný)

Macík je kocourek mainské mývalí, dostal se do útulku z rodinných důvodů. Pro Macíka hledáme hodné pánečky, kteří vědí co péče o toto plemeno znamená a nebudou ho mít pouze na ozdobu.

NAŠEL DOMOV V SRPNU

p8070842.jpg

 

Čoko

cca 6let (kastrovaná)

Fenečka vyhozená z množírny, která hledá hodné pánečky. Fenečka není zvyklá na vodítko, proto pro ni hledáme umístění do rodinného domku s dobře zabezpečenou zahradou, aby se mohla venčit, ale nemohla utéct. Vhodná do klidné rodiny bez dětí,  pro někoho, kdo bude mít trpělivost ji všemu naučit a ukáže ji, že život neznamená jen rození štěňátek.

NAŠLA DOMOV V SRPNU

p7202231.jpg

 

Luisa

cca 5let (kastrovaná)

Fenečka vyhozená z množírny, která hledá hodné pánečky. Fenečka není zvyklá na vodítko, proto pro ni hledáme umístění do rodinného domku s dobře zabezpečenou zahradou, aby se mohla venčit, ale nemohla utéct. Vhodná do klidné rodiny bez dětí,  pro někoho, kdo bude mít trpělivost ji všemu naučit a ukáže ji, že život neznamená jen rození štěňátek.

NAŠLA DOMOV

p3290241.jpg

 

Sagi

cca 1 rok

Fenka křížence. Fenka byla vyhozená na Silvestra před areálem útulku majitelem. Vhodná na zahradu rodinného domu. Sagi je hodná a přátelská.

NAŠLA DOMOV V ČERVENCI

27394761_1684594131583935_1878226446_n.jpg

 

Michalka

cca 8-9 týdnů

Jedno ze tří koťátek z krabice vyhozené před útulkem. Je to mazlivá holčička. Hledáme pro ni domov u hodných lidí, pouze do bytu, NE jako venkovní kočku, NE jako hračku pro děti, tam, kde ví, že kočička ka se může dožít 15-ti i více let, s podmínkou kastrace ve vhodném věku.

NAŠLA DOMOV V ČERVENCI

p6190756.jpg

 

Viki

5 let 

Fena křížence. Do útulku se dostala z důvodu umrtí její majitelky. Viki je hodná, milá a přátelská k lidem. 

NAŠLA DOMOV

 

received_1750351625008185.jpeg

 

Barbucha

cca 5 let

Fena křížence sharpeie

Neslušně odložena majitelem, který fenku uvázal u sloupu veřejného osvětlení na pásku. 

Hodná, milá, přátelská a vděčná za pohlazení.

NAŠLA DOMOV V DUBNU

img_20180210_174131_589.jpg

 

Modroočko

cca 5 let (kastrovaná)

Fenečka vyhozená z množírny, která hledá hodné pánečky. Fenečka není zvyklá na vodítko, proto pro ni hledáme umístění do rodinného domku s dobře zabezpečenou zahradou, aby se mohla venčit, ale nemohla utéct. Vhodná do klidné rodiny bez dětí,  pro někoho, kdo bude mít trpělivost ji všemu naučit a ukáže ji, že život neznamená jen rození štěňátek.

NAŠLA DOMOV V BŘEZNU

p3290246.jpg

 

Eva

cca 1,5 roku

Fena NO

27294525_1684597321583616_1080918722_n.jpg

Adam

cca 0,5 roku

Pes Belgického ovčáka 

Na Štědrý den nalezeni v Březině u Ochozu. Majitelka se k pejskům nehlásí, proto jim hledáme společně (nejlépe) nový domov.

NAŠLI DOMOV V BŘEZNU

 

27292440_1684599241583424_432412723_n.jpg

 

 

 

 

 

Miki

cca 5 let

Pes kříženec špice. Pejsek žil na zahradě u rodinného domu. Do útulku se dostal, když jeho pán musel odejít do domova seniorů. Rodina se nemohla o něho postarat. Pejsek je přátelský k lidem, ale nesnese žádného psího kamaráda.

NAŠEL DOMOV V BŘEZNU

27292743_1684594941583854_519400009_n.jpg

Jacky

cca 7 let

fenečka jezevčíka se našla pobíhat na hřbitově v Králově Poli.

NAŠLA DOMOV V LEDNU

pc230590.jpg

Kamínka 

cca 3roky (kastrovaná)

Fenečka vyhozená z množírny, která hledá hodné pánečky. Fenečka není zvyklá na vodítko, proto pro ni hledáme umístění do rodinného domku s dobře zabezpečenou zahradou, aby se mohla venčit, ale nemohla utéct. Vhodná do klidné rodiny bez dětí,  pro někoho, kdo bude mít trpělivost ji všemu naučit a ukáže ji, že život neznamená jen rození štěňátek.

NAŠLA DOMOV V PROSINCI

p8172284.jpg

Buldočka

cca 8let (kastrovaná)

Fenečka vyhozená z množírny, která hledá hodné pánečky. Fenečka není zvyklá na vodítko, proto pro ni hledáme umístění do rodinného domku s dobře zabezpečenou zahradou, aby se mohla venčit, ale nemohla utéct. Vhodná do klidné rodiny bez dětí,  pro někoho, kdo bude mít trpělivost ji všemu naučit a ukáže ji, že život neznamená jen rození štěňátek.

NAŠLA DOMOV V LISTOPADU

p7202232.jpg

Emilek

cca 1,5 roku (kastrovaný)

Kocourek žil se Žofinkou na parkovišti a snažil se přežít jak jen to uměl. Kočičky byly hladové, plné klíšťat a vděčné za trochu jídla a pohlazení. Je to moc milý a mazlivý kocourek, spokojeně přede a je šťastný, že už má plnou mističku a nemusí se obávat o svůj život. Emilkovi budeme hledat pelíšek pouze v bytě, zimy a strachu si venku užil dost

.Emilek je mazlivý kocourek, který vyhledává společnost člověka, ale zároveň potřebuje i kočičí kamarády. Vrátil se z adopce, kde se mu po kočičkách moc stýskalo. Při návratu do útulku se hned spokojeně zapojil do kočičí smečky, a tak pro Emilka hledáme nový domov, kde už nějakou hodnou kočičku mají, aby kocourkovi nebylo smutno

NAŠEL DOMOV V LISTOPADU.

 

p5212150.jpg

Zubka

cca 5let (kastrovaná)

Fenečka vyhozená z množírny, která hledá hodné pánečky. Fenečka není zvyklá na vodítko, proto pro ni hledáme umístění do rodinného domku s dobře zabezpečenou zahradou, aby se mohla venčit, ale nemohla utéct. Vhodná do klidné rodiny bez dětí,  pro někoho, kdo bude mít trpělivost ji všemu naučit a ukáže ji, že život neznamená jen rození štěňátek.

NAŠLA DOMOV V ŘÍJNU

 

p3290242.jpg

Sorbon

cca 4roky

kříženec pitbulla, nalezený v Rebešovicích u Brna.

NAŠEL DOMOV V ZÁŘÍ

p5032115.jpg

Nela a Bela

cca 9měsíců

kříženky nějakého pasteveckého plemene, které někdo přivázal před útulkem. Zatím se bojí, ale jsou hodné a na sebe fixované.

Holčičky mohou jít do nového domova, ideálně společného. Budou potřebovat dobře zabezpečený pozemek, umí šplhat přes plot. Mají spoustu energie, hledáme pro ně aktivní pánečky, kteří se jim budou věnovat a už je nikdy neopustí.

NAŠLI DOMOV V ČERVENCI

p1040089.jpg

p1040092.jpg

Prosička

cca 6let (kastrovaná)

Fenečka vyhozená z množírny, která hledá hodné pánečky. Fenečka není zvyklá na vodítko, proto pro ni hledáme umístění do rodinného domku s dobře zabezpečenou zahradou, aby se mohla venčit, ale nemohla utéct. Vhodná do klidné rodiny bez dětí,  pro někoho, kdo bude mít trpělivost ji všemu naučit a ukáže ji, že život neznamená jen rození štěňátek.

NAŠLA DOMOV V DUBNU

p7202242.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cca 10let

Malý pudlík, který se do útulku dostal s poškozenou čelistí, dírou se mu dostávalo jídlo do nosu a uší a vznikl těžký zánět. Podstoupil plastiku čelisti, pejsek vše zvládl a už běhá s kamarády. Baucys je starší pejsek, má své nálady, když se mu něco nelíbí trochu brumlá, může se i ohnat. Hledáme mu klidný domov u starších lidí.

NAŠEL DOMOV V PROSINCI

 

 
 
 


Poslední fotografie


Archiv

Kalendář
<< listopad >>
<< 2020 >>
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30