Jdi na obsah Jdi na menu
 


Růženka

cca 5 let

Růženka je střapatá kříženka, která byla nalezena spolu s dalšími pejsky v zahradách v Brně. Je to velký mazel. Bohužel je to ale chronická útěkářka, umí výborně šplhat po plotě, a dokonce už i skočila z balkonu z 2. patra. Nikdy nebude chodit bez vodítka.

Růženka je vysoce konfliktní vůči ostatním zvířatům, bez ohledu na druh. Je třeba respektovat, že nesnese společnost dalších zvířat, útočí na ně. Vůči lidem je ale nekonfliktní. S dětmi vychází dobře, ale přesto s ohledem na její povahu ji doporučujeme k lidem s poklidnějším životním stylem, tak aby se předešlo nežádoucímu střetu s jinými zvířaty. S Růženkou se nemůžete těšit na hromadné venčení, výlety s dalšími pejsky apod.

Vzhledem k výše uvedeném pro ni hledáme domov:

  • pouze v bytě, 
  • bez balkonu, přípustná je zabezpečená lodžie tak, aby nehrozilo, že by se pokusila utéct (byla by schopná skočit i z vyššího patra), 
  • bez dalších zvířat,
  • bez dětí, nebo s dětmi ve věku 12+ let.

Toto je nutnou podmínkou adopce.  

 

bor03025.jpg

Fenečka Růženka.jpg

Růženka sní o novém domově

 

Tedy

cca 2 roky

Akční střapatý kluk, který je ale zároveň fajn společník. Na vodítku netahá, venku vás po očku hlídá. Bude rád za procházky, čas strávený hraním. Má v sobě ale krev teriéra, a tak není vhodný k dalším zvířatům a nedoporučujeme ho ani k malým dětem, kterým by mohl nechtěně ublížit.

 

Tedy

Tedy s klacíkem

Tedy

 

Pacička

cca 9 let (kastrovaná)

Fenečka vyhozená z množírny, která hledá hodné pánečky. Není zvyklá na vodítko, proto pro ni hledáme umístění do rodinného domku s dobře zabezpečenou zahradou, aby se mohla venčit, ale nemohla utéct. Vhodná do klidné rodiny bez dětí, pro někoho, kdo bude mít trpělivost ji všemu naučit a ukáže ji, že život neznamená jen rození štěňátek.

 

civava_pacicka.jpg

Čivava Pacička

 

 

Mahagonka

cca 12 let (kastrovaná)

Fenečka vyhozená z množírny, která hledá hodné pánečky. Fenečka není zvyklá na vodítko, proto pro ni hledáme umístění do rodinného domku s dobře zabezpečenou zahradou, aby se mohla venčit, ale nemohla utéct. Vhodná do klidné rodiny bez dětí, pro někoho, kdo bude mít trpělivost ji všemu naučit a ukáže ji, že život neznamená jen rození štěňátek.

 

Čivava Mahagonka

Čivaví fenečka

 

 

Flíčka

cca 9 let (kastrovaná)

Další ze skupiny feneček vyhozených z množírny, která hledá hodné pánečky. Není zvyklá na vodítko, proto pro ni hledáme umístění do rodinného domku s dobře zabezpečenou zahradou, aby se mohla venčit, ale nemohla utéct. Vhodná do klidné rodiny bez dětí, pro někoho, kdo bude mít trpělivost ji všemu naučit a ukáže ji, že život neznamená jen rození štěňátek.

 

Čivava Flíčka

Čivavka Flíčka

 

Bobík

cca 14 let

pouze k virtuální adopci

Bobík je pravděpodobně kříženec pudla a maltézského psíka. Do útulku se dostal po smrti majitelky. Dosud se s tím moc nesrovnal. Vzhledem k zdravotnímu stavu (bere léky na srdce - VETMEDIN) ho nabízíme pouze k virtuální adopci.

 

Bobík

 
 


Poslední fotografie


Facebook

Archiv

Kalendář
<< leden >>
<< 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31