Jdi na obsah Jdi na menu
 


KOČKY K ADOPCI

p6190775.jpgp6190774.jpgp6190782.jpg

Melounek (kastrovaný)

cca 8let

Kocourkovi zemřela panička, a tak skončil v útulku. Pro Melounka hledáme klidnou rodinu, jednu, maximálně dvoučlenou domácnost, bez dětí a dalších kočiček. Je to klidný, tichý kocourek, který byl zvyklý být sám a mít svůj klid.


pc230600.jpgpc230601.jpg

Evička (kastrovaná)

cca 1rok

Kočičku někdo přehodil přes plot do útulku a trvalo 14 dní, než se ji podařilo chytit. Je to krásná mourinka s tmavou kresbou na kožíšku. Zatím se hodně bojí, ale je to koťátko, které bylo zvyklé na lidi, když s eosmělí, vrní a je ráda za pohlazení.

josefka-2.jpgjosefka-1.jpgjosefka-3.jpg

Josefka (kastrovaná)

nar. 30.4.2017 (FIV/FeLV negativní)

Josefka je jedna z koťátek, které se narodila plaché toulavé kočičce v zhradách v Brně-Husovicích. Je to mazlivá holčička, ale přece jen po mamince něco z opatrnosti zdědila, tak ji chvíli trvá než si zvykne na nové věci a nové lidi. Pro kočičku hledáme trpělivé pánečky, kteří dají Josefce dost času si zvyknout na nové prostředí, rodinu bez dětí a s nějakým hodným kočičím kamarádem. Má u nás ještě sestřičku a 2 brášky, ale ti jsou přece jen bojácnější, ale pokud by si někdo troufnul, tak i pro ostatní hledáme nové domovy.

Josefka je umazlená kočička, nemůže se nabažit hlazení, jen si na své lidi musí zvyknout a pak je z ní uvrněný mazel.

Jasmínka NENÍ v útulku, více informací na tel. 777 760 008

 

 

 

 

p3052006.jpgp3052007.jpgp3052008.jpgp3052011.jpg

Puclík

cca 3roky (kastrovaný)

Mouratý kocourek, který se objevil na místě, kde krmíme venkovní kočičky. Je to malý chlapeček, který by si měl užívat lidskou náruč a ne bojovat venku o přežití. Zatím se trochu bojí, ale od ošetřovatelky se již nechal pohladit a pochovat.

Kocourek je vhodný do klidné rodiny bez dětí. Rád si přijde pro pohlazení, drcá do člověka hlavičkou, ale stále je trochu lekavý. Bude potřebovat pánečky, kteří již nějaké zkušenosti s kočičkami mají a dají Puclíkovi dostatek času, aby si v novém domově zvykl. Je zvyklý na ostatní kočičky, určitě by nějakého hodného kočičího kamaráda přivítal.

 p4160539.jpgp4160535.jpgp5310707.jpgp5310709.jpg

Vilík

cca 5 let (kastrovaný)

Vilík, to je smutný příběh koťátka, které se narodilo a žilo na ulici. Když mu bylo 5-6měsíců, dostal se do odchytu MP, která v dané lokalitě prováděla odchyt a kastraci toulavých koček. Bohužel byl také vykastrován a znovu vypuštěn do lokality, kde však se pro kočičky zhoršily podmínky pro jejich další žití, a tak jsme je postupně odchytávali a snažili jsme se jim najít nové domovy. U všech se to již podařilo, bohužel Vilík měl tu smůlu, že byl vykastrován velmi brzy a nestačil dospět, a tak v dospělém těle je uvězněna dušička koťátka. Zůstane asi stále tím plachým, bojácným koťátkem, ale doufáme, že se najde dobrá duše, která dá Vilíkovi šanci a i on najde domov. Bude potřebovat někoho, kdo má doma nějaké kočičky na mazlení a nebude mu vadit, když Vilík bude kocourek, který si bude žít svým vlastním životem. Ale kdo ví, třeba by se to v novém a láskyplném prostředí podařilo nějak zlomit a i Vilík by si chodil pro pohlazení.

Pokud je v útulku klid, tak se dá od ošetřovatelky pohladit a podrbat za ouškem, vezme si i pamlsek.

 

 

 

p4190559.jpgp4190560.jpgp4160536.jpg

Cigánka a Lucinka
 
   cca 10let (kastrované)

dvě černé sestřičky, narodily se venkovní  kočičce a pro svoji trochu plašší povahu se jim zatím nepodařilo najít vhodný domov. Jedna kočička je větší, ta je trochu odtažitější, druhá je drobnější, dá se pohladit i pochovat, jsou také nenáročné, ke spokojenému životu potřebují teplý pelíšek, plnou mističku a hodné trpělivé pánečky.